| N° d'article | 600001.537 |
|---|---|
| unité d'emballage | 6 |
| Lengte in mm | 160 mm |
| Breedte in mm | 160 mm |
| Hoogte in mm | 20 mm |
| Materiaal | Bone China |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | Nobel |
| Serie | Fine Bone China |
ASSIETTE CARREE DIM. 16X16X2CM. NOBEL FINE BONE CHINA
marque
Nobel
Version : porcelaine fine, couleur blanc cassé
6 stuks € 115,86 excl. BTW (€ 140,19 incl. BTW)
€ 22,72 € 19,31 excl. BTW p/st.
€ 23,37 incl. BTW p/st.
Version : porcelaine fine, couleur blanc cassé