| N° d'article | 600001.540 |
|---|---|
| unité d'emballage | 6 |
| Lengte in mm | 260 mm |
| Breedte in mm | 260 mm |
| Hoogte in mm | 20 mm |
| Materiaal | Bone China |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | Nobel |
| Serie | Fine Bone China |
ASSIETTE CARREE DIM. 26X26X2CM. NOBEL FINE BONE CHINA
marque
Nobel
Version : porcelaine fine, couleur blanc cassé
6 stuks € 169,56 excl. BTW (€ 205,17 incl. BTW)
€ 33,25 € 28,26 excl. BTW p/st.
€ 34,19 incl. BTW p/st.