| N° d'article | 500002.432 |
|---|---|
| unité d'emballage | 6 |
| Lengte in mm | 340 mm |
| Breedte in mm | 290 mm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Ivoor |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | NovaEco |
| Serie | Duo |
| Hoogte in mm | 20 mm |
ASSIETTE OVALE PLATE DUO DIM. 34X29CM. COULEUR IVOIRE NOVA
marque
NovaEco
Version : glaçure ivoire.
6 stuks € 112,68 excl. BTW (€ 136,34 incl. BTW)
€ 22,09 € 18,78 excl. BTW p/st.
€ 22,72 incl. BTW p/st.
Version : glaçure ivoire.