| N° d'article | 500002.434 |
|---|---|
| unité d'emballage | 12 |
| Lengte in mm | 180 mm |
| Breedte in mm | 150 mm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Ivoor |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | NovaEco |
| Serie | Duo |
| Hoogte in mm | 30 mm |
ASSIETTE OVALE PROFONDE DUO DIM. 18X15CM. COULEUR IVOIRE NOVA
marque
NovaEco
Version : glaçure ivoire.
12 stuks € 97,20 excl. BTW (€ 117,61 incl. BTW)
€ 9,53 € 8,10 excl. BTW p/st.
€ 9,80 incl. BTW p/st.
Version : glaçure ivoire.