| N° d'article | 600001.331 |
|---|---|
| unité d'emballage | 24 |
| Lengte in mm | 160 mm |
| Breedte in mm | 160 mm |
| Diameter in mm | 160 mm |
| Materiaal | Extra Durable |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Autour de |
| Merk | Nobel |
| Serie | Extra Durable |
ASSIETTE PLATE DIAM. 16 CM. BLANC CASSÉ NOBEL EXTRA DURABLE
marque
Nobel
Version : blanc cassé
24 stuks € 106,32 excl. BTW (€ 128,65 incl. BTW)
€ 5,21 € 4,43 excl. BTW p/st.
€ 5,36 incl. BTW p/st.
Version : blanc cassé