| N° d'article | 600001.332 |
|---|---|
| unité d'emballage | 24 |
| Lengte in mm | 210 mm |
| Breedte in mm | 210 mm |
| Diameter in mm | 210 mm |
| Materiaal | Extra Durable |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Autour de |
| Merk | Nobel |
| Serie | Extra Durable |
ASSIETTE PLATE DIAM. 21CM. BLANC CASSÉ NOBEL EXTRA DURABLE
marque
Nobel
Version : blanc cassé
24 stuks € 152,16 excl. BTW (€ 184,11 incl. BTW)
€ 7,46 € 6,34 excl. BTW p/st.
€ 7,67 incl. BTW p/st.
Version : blanc cassé