| N° d'article | 600001.333 |
|---|---|
| unité d'emballage | 16 |
| Lengte in mm | 230 mm |
| Breedte in mm | 230 mm |
| Diameter in mm | 230 mm |
| Materiaal | Extra Durable |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Autour de |
| Merk | Nobel |
| Serie | Extra Durable |
ASSIETTE PLATE DIAM. 23CM. BLANC CASSÉ NOBEL EXTRA DURABLE
marque
Nobel
Version : blanc cassé
16 stuks € 134,40 excl. BTW (€ 162,62 incl. BTW)
€ 9,88 € 8,40 excl. BTW p/st.
€ 10,16 incl. BTW p/st.
Version : blanc cassé