| N° d'article | 500001.225 |
|---|---|
| unité d'emballage | 12 |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Autour de |
| Merk | NovaEco |
| Serie | Ocean |
| Diameter in mm | 245 mm |
| Lengte in mm | 245 mm |
| Breedte in mm | 245 mm |
ASSIETTE PLATE DIAM. 24,5 cm. COULEUR OCÉAN BLANC NOVA
marque
NovaEco
Version : glaçure transparente.
12 stuks € 56,64 excl. BTW (€ 68,53 incl. BTW)
€ 5,55 € 4,72 excl. BTW p/st.
€ 5,71 incl. BTW p/st.