| N° d'article | 49.2804 |
|---|---|
| unité d'emballage | 1 |
| Merk | Severin |
| Serie | Select Black |
| Inhoud in ml | 1500 ml |
| Voltage in V | 230 V |
| Wattage in W | 2200 W |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
BOUILLOIRE SELECT NOIR CONT. 1.5LTR. 230V/2200W SÉVERIN
marque
Severin
Design : bouilloire puissante sans fil.
Ne convient pas à un usage professionnel.
€ 32,09 € 28,88 excl. BTW p/st.
€ 34,94 incl. BTW p/st.