| N° d'article | 600001.551 |
|---|---|
| unité d'emballage | 6 |
| Lengte in mm | 120 mm |
| Breedte in mm | 120 mm |
| Diameter in mm | 120 mm |
| Inhoud in ml | 200 ml |
| Materiaal | Bone China |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Autour de |
| Merk | Nobel |
| Serie | Fine Bone China |
PLAT COUPE DIAM. 12CM. NOBEL FINE BONE CHINA
marque
Nobel
Exécution : porcelaine fine.
6 stuks € 60,54 excl. BTW (€ 73,25 incl. BTW)
€ 11,87 € 10,09 excl. BTW p/st.
€ 12,21 incl. BTW p/st.