| N° d'article | 600001.552 |
|---|---|
| unité d'emballage | 6 |
| Lengte in mm | 150 mm |
| Breedte in mm | 150 mm |
| Diameter in mm | 150 mm |
| Inhoud in ml | 500 ml |
| Materiaal | Bone China |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Autour de |
| Merk | Nobel |
| Serie | Fine Bone China |
PLAT COUPE DIAM. 15 CM. NOBEL FINE BONE CHINA
marque
Nobel
Exécution : porcelaine fine.
6 stuks € 71,88 excl. BTW (€ 86,97 incl. BTW)
€ 14,09 € 11,98 excl. BTW p/st.
€ 14,50 incl. BTW p/st.