| N° d'article | 500001.029 |
|---|---|
| unité d'emballage | 24 |
| Inhoud in ml | 280 ml |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Autour de |
| Merk | NovaEco |
| Serie | Nordika |
| Hoogte in mm | 96 mm |
| Lengte in mm | 82 mm |
| Diameter in mm | 82 mm |
| Breedte in mm | 82 mm |
TASSE À CAFÉ COMEN M/EAR CONT. 28CL. COULEUR BLANC NOVA
marque
NovaEco
Version : Glaçure transparente.
24 stuks € 96,96 excl. BTW (€ 117,32 incl. BTW)
€ 4,75 € 4,04 excl. BTW p/st.
€ 4,89 incl. BTW p/st.