| N° d'article | 600001.576 |
|---|---|
| unité d'emballage | 24 |
| Lengte in mm | 70 mm |
| Breedte in mm | 70 mm |
| Diameter in mm | 70 mm |
| Materiaal | Bone China |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Autour de |
| Merk | Nobel |
| Serie | Fine Bone China |
THÉ/SAUCE DIP DIAM. 7CM. NOBEL FINE BONE CHINA
marque
Nobel
Version : porcelaine fine, couleur blanc cassé
24 stuks € 119,76 excl. BTW (€ 144,91 incl. BTW)
€ 5,87 € 4,99 excl. BTW p/st.
€ 6,04 incl. BTW p/st.
Version : porcelaine fine, couleur blanc cassé