| N° d'article | 10.1808 |
|---|---|
| unité d'emballage | 6 |
| Merk | Duralex |
| Serie | Picardi |
| Lengte in mm | 85 mm |
| Breedte in mm | 85 mm |
| Hoogte in mm | 90 mm |
| Diameter in mm | 85 mm |
| Inhoud in ml | 250 ml |
| Materiaal | Gehard glas |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Autour de |
| Voet | Zonder voet |
| Uitvoering | Facetten |
VERRE À BOIRE CONT. 25CL. SET PICARDIE BLANC A 6 PIECES DURALEX
marque
Duralex
Version : verre trempé, couleur blanc.
6 stuks € 9,12 excl. BTW (€ 11,04 incl. BTW)
€ 1,69 € 1,52 excl. BTW p/st.
€ 1,84 incl. BTW p/st.