| N° d'article | 14.5806 |
|---|---|
| unité d'emballage | 4 |
| Merk | Pasabahce |
| Serie | Timeless |
| Lengte in mm | 80 mm |
| Breedte in mm | 80 mm |
| Hoogte in mm | 95 mm |
| Diameter in mm | 80 mm |
| Inhoud in ml | 335 ml |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Blauw |
| Vorm | Autour de |
| Voet | Zonder voet |
| Uitvoering | Relief |
VERRE À BOIRE CONT. 35.5cl. SET BLEU TIMELESS A 4 PIECES PASABAHCE
marque
Pasabahce
Version : verre, couleur bleu.
4 stuks € 14,32 excl. BTW (€ 17,33 incl. BTW)
€ 3,98 € 3,58 excl. BTW p/st.
€ 4,33 incl. BTW p/st.
Version : verre, couleur bleu.