| N° d'article | 600001.524 |
|---|---|
| unité d'emballage | 24 |
| Lengte in mm | 260 mm |
| Breedte in mm | 260 mm |
| Diameter in mm | 260 mm |
| Materiaal | Bone China |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Autour de |
| Merk | Nobel |
| Serie | Fine Bone China |
ASSIETTE PLATE DIAM. 26CM. NOBEL FINE BONE CHINA
marque
Nobel
Version : porcelaine fine, couleur blanc cassé
24 stuks € 289,68 excl. BTW (€ 350,51 incl. BTW)
€ 14,20 € 12,07 excl. BTW p/st.
€ 14,60 incl. BTW p/st.
Version : porcelaine fine, couleur blanc cassé