| Artikelnr | 600001.524 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Lengte in mm | 260 mm |
| Breedte in mm | 260 mm |
| Diameter in mm | 260 mm |
| Materiaal | Bone China |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Rond |
| Merk | Nobel |
| Serie | Fine Bone China |
Bord plat diam. 26cm. Nobel Fine Bone China
merk
Nobel
Uitvoering: fine bone china, kleur Off-white
24 stuks € 289,68 excl. BTW (€ 350,51 incl. BTW)
€ 14,20 € 12,07 excl. BTW p/st.
€ 14,60 incl. BTW p/st.
Uitvoering: fine bone china, kleur Off-white