| N° d'article | 600001.335 |
|---|---|
| unité d'emballage | 24 |
| Lengte in mm | 300 mm |
| Breedte in mm | 300 mm |
| Diameter in mm | 300 mm |
| Materiaal | Extra Durable |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Autour de |
| Merk | Nobel |
| Serie | Extra Durable |
ASSIETTE PLATE DIAM. 30CM. BLANC CASSÉ NOBEL EXTRA DURABLE
marque
Nobel
Version : blanc cassé
24 stuks € 407,28 excl. BTW (€ 492,81 incl. BTW)
€ 19,96 € 16,97 excl. BTW p/st.
€ 20,53 incl. BTW p/st.
Version : blanc cassé