| Artikelnr | 600001.335 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Lengte in mm | 300 mm |
| Breedte in mm | 300 mm |
| Diameter in mm | 300 mm |
| Materiaal | Extra Durable |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Rond |
| Merk | Nobel |
| Serie | Extra Durable |
Bord plat diam. 30cm. off White Nobel Extra Durable
merk
Nobel
Uitvoering: off white
24 stuks € 407,28 excl. BTW (€ 492,81 incl. BTW)
€ 19,96 € 16,97 excl. BTW p/st.
€ 20,53 incl. BTW p/st.
Uitvoering: off white