| N° d'article | 600001.547 |
|---|---|
| unité d'emballage | 6 |
| Lengte in mm | 140 mm |
| Breedte in mm | 140 mm |
| Diameter in mm | 140 mm |
| Inhoud in ml | 350 ml |
| Materiaal | Bone China |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Autour de |
| Merk | Nobel |
| Serie | Fine Bone China |
PLAT CONIQUE DIAM. 14CM. NOBEL FINE BONE CHINA
marque
Nobel
Version : porcelaine fine, couleur blanc cassé
6 stuks € 63,48 excl. BTW (€ 76,81 incl. BTW)
€ 12,45 € 10,58 excl. BTW p/st.
€ 12,80 incl. BTW p/st.
Version : porcelaine fine, couleur blanc cassé