| Artikelnr | 600001.547 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Lengte in mm | 140 mm |
| Breedte in mm | 140 mm |
| Diameter in mm | 140 mm |
| Inhoud in ml | 350 ml |
| Materiaal | Bone China |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Rond |
| Merk | Nobel |
| Serie | Fine Bone China |
Schaal Conisch diam. 14cm. Nobel Fine Bone China
merk
Nobel
Uitvoering: fine bone china, kleur Off-white
6 stuks € 63,48 excl. BTW (€ 76,81 incl. BTW)
€ 12,45 € 10,58 excl. BTW p/st.
€ 12,80 incl. BTW p/st.
Uitvoering: fine bone china, kleur Off-white