| Artikelnr | 900001.127 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Lengte in mm | 270 mm |
| Breedte in mm | 270 mm |
| Diameter in mm | 270 mm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
Coupebord Homespun kleur Charcoal Black diam. 21,7cm. Churchill studio prints
800120.122
| Artikelnr | 900001.127 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Lengte in mm | 270 mm |
| Breedte in mm | 270 mm |
| Diameter in mm | 270 mm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |