| Artikelnr | 14.7002 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Stolzle |
| Serie | Classic Long Life |
| Lengte in mm | 65 mm |
| Breedte in mm | 65 mm |
| Hoogte in mm | 219 mm |
| Diameter in mm | 65 mm |
| Inhoud in ml | 190 ml |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| Vorm | Rond |
| Voet | Met voet |
| Uitvoering | Glad |
Champagneflute Classic Long Life inh. 19cl. stölzle
merk
Stolzle
Uitvoering: model Classic Long Life.
6 stuks € 42,60 excl. BTW (€ 51,55 incl. BTW)
€ 7,89 € 7,10 excl. BTW p/st.
€ 8,59 incl. BTW p/st.
Uitvoering: model Classic Long Life.