| Artikelnr | 600001.577 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Lengte in mm | 160 mm |
| Breedte in mm | 160 mm |
| Diameter in mm | 160 mm |
| Materiaal | Bone China |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Rond |
| Merk | Nobel |
| Serie | Fine Bone China |
Coupebord plat diam. 16cm. Nobel Fine Bone China
merk
Nobel
Uitvoering: fine bone china, kleur Off-white
24 stuks € 144,24 excl. BTW (€ 174,53 incl. BTW)
€ 7,07 € 6,01 excl. BTW p/st.
€ 7,27 incl. BTW p/st.