| Artikelnr | 600001.582 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Lengte in mm | 275 mm |
| Breedte in mm | 275 mm |
| Diameter in mm | 275 mm |
| Materiaal | Bone China |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Rond |
| Merk | Nobel |
| Serie | Fine Bone China |
Coupebord plat diam. 27,5cm. Nobel Fine Bone China
merk
Nobel
Uitvoering: fine bone china, kleur Off-white
24 stuks € 342,48 excl. BTW (€ 414,40 incl. BTW)
€ 16,79 € 14,27 excl. BTW p/st.
€ 17,27 incl. BTW p/st.
Uitvoering: fine bone china, kleur Off-white