| Artikelnr | 38.1840 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Lengte in mm | 60 mm |
| Breedte in mm | 60 mm |
| Hoogte in mm | 135 mm |
| Diameter in mm | 60 mm |
| Inhoud in ml | 250 ml |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Kleur | Transparant |
Deksel overliggend tbv multibowl diam. 20,4cm. kleur wit Hotplast. temperatuur +140 °c.
75.1327
Soepkop europa z/oor inh. 26cl. vlakke bodem kleur wit m/decor Egypto Blue Nova
500035.077