| Artikelnr | 600001.546 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Lengte in mm | 110 mm |
| Breedte in mm | 110 mm |
| Diameter in mm | 110 mm |
| Inhoud in ml | 200 ml |
| Materiaal | Bone China |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Rond |
| Merk | Nobel |
| Serie | Fine Bone China |
Schaal Conisch diam. 11cm. Nobel Fine Bone China
merk
Nobel
Uitvoering: Bamboo rekje. Uitsluitend geschikt voor model (600001.546) schaal conisch Fine Bone China.
Let op: 3 conische schalen dienen separaat besteld te worden.
24 stuks € 223,44 excl. BTW (€ 270,36 incl. BTW)
€ 10,95 € 9,31 excl. BTW p/st.
€ 11,27 incl. BTW p/st.