| Artikelnr | 600001.554 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Lengte in mm | 230 mm |
| Breedte in mm | 230 mm |
| Diameter in mm | 230 mm |
| Inhoud in ml | 1500 ml |
| Materiaal | Bone China |
| Kleur | Off-White |
| Vorm | Rond |
| Merk | Nobel |
| Serie | Fine Bone China |
Schaal coupe diam. 23cm. Nobel Fine Bone China
merk
Nobel
Uitvoering: fine bone china.
6 stuks € 139,26 excl. BTW (€ 168,50 incl. BTW)
€ 27,31 € 23,21 excl. BTW p/st.
€ 28,08 incl. BTW p/st.