| Artikelnr | 600001.880 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Lengte in mm | 300 mm |
| Breedte in mm | 300 mm |
| Hoogte in mm | 34 mm |
| Diameter in mm | 300 mm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
Bord plat organic Stonecast Patina diam. 26,4cm. kleur Antique Taupe Churchill
800111.206