| Artikelnr | 14.5278 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Serie | Some like it hot |
| Lengte in mm | 82 mm |
| Breedte in mm | 82 mm |
| Hoogte in mm | 100 mm |
| Diameter in mm | 82 mm |
| Inhoud in ml | 320 ml |
| Materiaal | Gehard glas |
| Kleur | Transparant |
| Vorm | Rond |
| Voet | Zonder voet |
| Uitvoering | Glad |
Schaal driehoekig Stonecast Patina afm. 23,5cm. kleur Iron Black Churchill
800112.145